Rekreace v Chorvatsku

22.02.2011 16:53

Odborová organizace zajistila pro své členy a jejich rodinné příslušníky letní rekreaci v oblíbených letoviscích Chorvatska. Do oblasti poloostrova Istrie pořádáme týdenní pobytový zájezd s odjezdem z Velešína v pátek 29. července v podvečerních hodinách a návratem v neděli 7. srpna 2011. Další destinací, kam zájemci o rekreaci mohou zavítat, je oblast Dalmácie. Účastníci tohoto zájezdu odjedou rovněž autobusem v pátek, ale 22. července s návratem 31. srpna 2011. V kanceláři odborů je možné na stejný termín dohodnout i rodinnou rekreaci v těchto letoviscích bez požadavku na autobusovou dopravu.

Istrie: nádherný, kontrastný poloostrov v západním Chorvatsku, asi 90 km dlouhý a 60 km široký, je nejoblíbenějším regionem pro dovolenou v Chorvatsku. Historická města, romantické rybářské vesničky, široká nabídka pro trávení volného času a čistá, tyrkysově modrá voda Jadranského moře s lemující bujnou zeleňí nadchne každý rok více a více turistů. V srdci Istrie jsou hustě rozrostlé vinice, které díky zeleným listům a červenou zemí nabízejí úchvatný pohled

Dalmácie: region Chorvatska, který se rozprostírá od Zadaru až po Kotor a ke kterému patří kulturní metropole Split - Zagreb, dvě největší města Chorvatska

Bližší informace včetně cenových relací dovolené v Chorvatsku naleznete zde:  rekreace-CHorvatsko2011.pdf (544,5 kB)