solidarita-svornost-spravedlnost

Dvoudenní poznávací zájezd do Plzně a okolí - zlevněno

Stejně jako v minulých letech, i letos, pořádá odborová organizace dvoudenní poznávací zájezd spojený s exkurzí v některé strojírenské firmě. Tentokrát se takovou firmou stane plzeňská ŠKODA TURBÍNY. Zájezd, za pro jeho účastníky velmi výhodnou cenu se uskuteční v pátek 4. a v sobotu 5. května 2018. Jeho součástí bude i sobotní účast na oslavách osvobození Plzně americkou armádou v roce 1945. Plzeň si jako jediné z velkých měst v Česku každoročně tuto událost připomíná. Několikadenní oslavy zahrnují bohatý kulturní program a letos i novinku - Ride of Freedom - jízdu historické vojenské techniky a veteránů 73. výročí osvobození Plzně americkou armádou.
 
DOOSAN ŠKODA dodá do Mexika další t#htmlcaption-1
Program zájezdu bude v pátek odpoledne doplněn prohlídkou zámku Manětín a kláštera v Plasech.
 
Nocleh s "polopenzí" je zajištěn v malebném prostředí hracholuské přehrady v rekreačním zařízení  "Pohoda na Radosti"
02 05  03

Bližší informace o připravovaném zájezdu, včetně cenových relací naleznete zde: inf-ŠKODA TURBÍNY-ZLEVNĚNO-web.pdf (309958). Přihlášky k účasti do zaplnění kapacity autobusu, nejpozději však do 20. dubna 2018 přijímáne v kanceláři odborů prostřednictvím SMS zprávy na tel. 728 727 664, e-mail: rihout.jiri@jihostroj.cz.

 

 
 

Zájezd do Bad Füssingu 

Po loňských úspěšných zájezdech do Bad Füssingu  jsme pro vás ve spolupráci s CK Máj připravili další zájezdy a to na jarní i podzimní měsíce 2018. Druhý z plánovaných zájezdů se uskuteční  v sobotu 14. dubna 2018 a přihlásit se k účasti můžete nejpozději v pondělí 9. 4. 2018

Velmi populární lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem. Svou kombinaci účinných látek je léčivá voda v lázních Bad Füssing vhodná zejména při léčbě pohybového ústrojí, např. revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře, dále léčení chronické bolesti a poúrazového stavu. Sirné horké zřídlo obsahuje natrium, hydrogen karbonáty a chloridy s podílem fluoridu.

Bližší informace o připravovaném zájezdu, včetně cenových relací naleznete zde: inf-Bad-FUSSING-FOTO-2-2018-web.pdf (408233). Přihlášky k účasti do zaplnění kapacity autobusu,  přijímáne v kanceláři odborů tel. 380 340 843, e-mail: radova.marie@jihostroj.cz.

 

 

Rekreace v Chorvatsku 2018

Odborová organizace ve spolupráci s partnerskou odborovou organizací KOVO působící ve firmě ČZ Strakonice pravidelně  připravuje obvyklé rekreační pobyty v chorvatských přímořských letoviscích na Istrijském poloostrově a ve střední Dalmácii. I v roce 2017 bude rekreace organizována do oblasti STŘEDNÍ DALMÁCIE a na Istrijský poloostrov v termínech od 27.7. 2018 (Istrie) a od 20. 7. 2018 (Dalmácie).

 

Istrijský poloostrov (Istrie) se nalézá v nejsevernější části chorvatského pobřeží. Západní pobřeží Istrie patří vůbec k nejnavštěvovanějším oblastem Chorvatska. Každý rok jej navštíví více jak 2,8 miliónů turistů. Zdejší přímořský kraj nebyl nikdy příliš úrodný a zdejší krajina byla vždy nehostiná. Proto se na Istii v minulém století nejvíce rozrůstal cestovní ruch.

Střední Dalmácie

Střední Dalmácie je nejoblíbenější částí Chorvatska pro české turisty. Oblast v severní části ohraničuje letovisko Rogoznica (u Trogiru). Jižní část je vymezena přístavem Ploče. Celá oblast nabízí stovky kouzelných zátok s bělostnými oblázky nebo pískem. Zdejší moře je průzračně čisté s azurovou barvou. Svou krásu si zdejší oblast uchovala také díky nízkemu průmyslovému znečištění.

Základní informace o této námi nabízené rekreaci včetně pobytových míst a cenových relací naleznete zde: rekreace-CHorvatsko2018-hotely.pdf (845856)

Další informace o nabízené rekreaci získáte a přihlášky budeme přijímat do zaplnění ubytovací a dopravní kapacity v kanceláři odborů tel. 380 340 843, e-mail: radova.marie@jihostroj.cz

 

 

 

Zájezd na Otáčivé hlediště v Českém Krumlově 2018

Stejně jako v minulých letech, pořádá odborová organizace i v roce 2018 zájezd na představení sehrané před otáčivým hledištěm, v zámeckém parku v Českém Krumlově. Z Jihočeským divadlem připraveného programu jsme vybrali a objednali vstupenky na komedii DECAMERON. Pdstavení se bude konat v neděli 1. července 2018
 
 
Bližší informace o připravovaném přestavení včetně cenových relací naleznete zde: Inf-OTÁČKO-2018-foto-web.pdf (459128). Přihlášky přijímáme spolu se zaplacením v kanceláři odborů,  tel. 380 340 843, e-mail: radova.marie@jihostroj.cz kde získáte i další informace informace. Vámi objednané vstupenky si můžete vyzvednout tamtéž.
 

Poznávací zájezd - Švýcarsko 2018

 

Jak jsme již avizovali, připravujeme ve spolupráci s CK Scandia Czech Tour šestidenní poznávací zájezd do Švýcarska. Zájezd se uskuteční v termínu od 25. června do 30. června 2018. Program poznávacího zájezdu naleznete zde: Švýcarsko 2018-krátce.pdf (382560).

 Matterhorn 

Další informace o nabízeném poznávacím zájezdu budete postupně získávat a předběžné přihlášky budeme přijímat do zaplnění kapacity v kanceláři odborů tel. 380 340 843, e-mail: radova.marie@jihostroj.cz

 

 

Návrh Plánu kulturních a sportovních akcí na rok 2017

Výbor odborové organizace schválil na svém zasedání  Plán kulturních a sportovních akcí na rok 2017,který naleznete zde: plán kultury2017-schválený.pdf (352786) . Na sestavený plán akcí navazuje rozpočet odborové organizace na rok 2017, který byl schválen konferencí odborové organizace 2. 3. 2017. Rozpočet na kulturní a sportovní akce obshuje rezervu a tak je možno plán aktuálně doplnit o vámi předložené náměty zajímavých akcí.  

 

Týdenní relaxační pobyty v Mariánských lázních

Odborová organizace i pro rok 2016 zprostředkuje týdenní lázeňské pobyty v hotelu Děvín v Mariánských lázních. Více informací o službách tohoto hotelu naleznete na adrese https://www.hotel-devin.eu/  Nástupním dnem pro pobyt je vždy sobota nebo neděle, popřípadě jiný den na základě předchozí telefonické dohody. Více informací včetně cenových relací týdenních pobytů pro dvě osoby naleznete zde:Mariánské-lázně2016.pdf (53250)

Přihlášky k účasti tohoto atraktivního týdenního lázeňského pobytu a bližší informace získáte v kanceláři odborů tel. 380 340 843, e-mail: radova.marie@jihostroj.cz.

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode