Demonstrace - Praha 21. 5. 2011

24.05.2011 10:43

Základní organizace odborového svazu KOVO se svou účastí připojila k demonstraci vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů proti připravovaným vládním reformám sociálního systému (např. penzijní systém, zdravotní zabezpečení, sociální podpora hendikepovaných ... ).  Demonstrace,  se uskutečnila v sobotu 21. května 2011 na Václavském náměstí. Z naší ZO OS KOVO se jí zúčastnilo 8 demonstrujících. Průvod protestujících vyšel ve 12.00 hodin od Domu odborových svazů, prošel částí severojižní magistrály a kolem Hlavního nádraží a skončil programem na Václavském náměstí ve 14.30 hodin. Pod  svatováclavským sousoším mimo jiné vystoupil: předseda ČMK OS Jaroslav Zavadil, herečka a moderátorka Táňa Fischerová, a předseda Národní rady zdravotně postižených spoluobčanů Václav Krása. Další informace o průběhu demonstrace si můžete přečíst v týdeníku KOVÁK č. 19/2011  Fotografie našich aktivních účastníků této celostátní demonstrace jsou umístěny v naší fotogalerii.